Milena Šimková - Elgrová - Strom v kopcích

Olej na plátně fixováném na kartonu, 29x40 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1898 - 1977

74921. Strom v kopcích
Dražba ukončena:27.03.2022 20:12:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.03.2022 20:09:05 10062