Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vlevo dole Miloš Bílý. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1906 – 1959
Malíř. Studoval AVU v Praze u O. Nejedlého, absolvoval studijní pobyt v Paříži u Františka Kupky. Ve 20. a 30. letech cestoval po světě (Afrika, Hong-Kong, Uruguay). Nejčastěji maloval českou krajinu, motivy z pracovního prostředí, figurální motivy i portréty.