Miloš Kesl - Cesta pod skalou

Olej na plátně, 65x100 cm, signováno vpravo dole M. Kesl 33, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 – 1992
Malíř, grafik, pedagog. Studoval ve speciálce všeobecného školního kreslení UMPRUM v Praze a v grafické speciálce V. H. Brunnera. V dalších letech studoval speciálku pro textilie a ornamentální kreslení u prof. Beneše, zároveň také FF UK a ČVUT v Praze. Jako středoškolský profesor působil na školách v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Od r. 1945 byl profesorem na Státní grafické škole v Praze.

7063. Cesta pod skalou
Dražba ukončena:25.01.2017 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč