Miloš Koutecký - Klášter blahoslavené Anežky

Olej na kartonu, 49x34 cm, signováno vpravo dole Miloš Koutecký, rám.

5936. Klášter blahoslavené Anežky
Dražba ukončena:26.10.2016 20:46:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč