Miloš Koutecký - Dívka mých snů

Kombinovaná technika. 38x28cm. Signováno vpravo dole Koutecký 1981. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

40055. Dívka mých snů
Dražba ukončena:30.01.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč