Miloš Koutecký - Franz Kafka

Olej na dřevě, 14x13 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

33871. Franz Kafka
Dražba ukončena:26.06.2019 21:57:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč