Miloš Koutecký - Konvolut 8 olejomaleb

Oleje na kartonu 25x35 cm do 50x70 cm. Všechny signovány M. Koutecký. Nerámovány.

Pozn.: Některé v krajích mírně poškozeny.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

83645. Konvolut 8 olejomaleb
Dražba ukončena:11.09.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (11.09.2022 19:56:19) 468
1 000 Kč 03.09.2022 8:19:23 10225