Miloš Koutecký - Počátek

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo dole Miloš Koutecký 1983, rám.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

13721. Počátek
Dražba ukončena:26.10.2017 18:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč