Miloš Koutecký

52853. Stromy

popis: Kombinovaná technika, 45x40 cm. Signováno vpravo dole Miloš Koutecký 1980. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:42:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč