Miloš Koutecký - Stromy

Kombinovaná technika, 45x40 cm. Signováno vpravo dole Miloš Koutecký 1980. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

52853. Stromy
Dražba ukončena:25.11.2020 21:42:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč