Miloš Koutecký - Vázání snopů

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Miloš Koutecký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

306175. Vázání snopů
Dražba ukončena:21.09.2020 20:06:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč