Miloš Kurovský - Strašidlo

Pastel na veluru, 57x120 cm, signováno vpravo dole Kurovský, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

87697. Strašidlo
Dražba ukončena:14.12.2022 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč