Miloslav Cicvárek - Portrét ženy

Olej na plátně, 120x115 cm, signováno vlevo dole Cicvárek, olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Miloslava Cicvárka. Přiložen katalog.

o autorovi: 1927 – 2007
Malíř, kreslíř, restaurátor. Studoval soukromě. Zabýval se převážně figurální malbou a krajinomalbou, také grafickou tvorbou. Na zahraničních výstavách získal několik cen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

11880. Portrét ženy
Dražba ukončena:29.06.2017 18:27:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč