Olej na plátně, 120x115 cm, signováno vlevo dole Cicvárek, olištováno.
Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Miloslava Cicvárka. Přiložen katalog.
o autorovi: 1927 – 2007
Malíř, kreslíř, restaurátor. Studoval soukromě. Zabýval se převážně figurální malbou a krajinomalbou, také grafickou tvorbou. Na zahraničních výstavách získal několik cen.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.