Olej na plátně, 70x45 cm. Signováno vlevo nahoře Cicvárek 1950. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 87 cm
o autorovi: 1927 – 2007
Malíř, kreslíř, restaurátor. Studoval soukromě. Zabýval se převážně figurální malbou a krajinomalbou, také grafickou tvorbou. Na zahraničních výstavách získal několik cen.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.