Miloslav Cicvárek - Žena

Olej na plátně, 120x115 cm, signováno vpravo dole Cicvárek, olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Miloslava Cicvárka. Přiložen katalog ve kterém je dílo reprodukováno.

o autorovi: 1927 – 2007
Malíř, kreslíř, restaurátor. Studoval soukromě. Zabýval se převážně figurální malbou a krajinomalbou, také grafickou tvorbou. Na zahraničních výstavách získal několik cen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

11681. Žena
Dražba ukončena:28.06.2017 19:33:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč