Miloslav Motl - Sváteční nálada

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 40x55 cm, signováno vlevo dole Motl 90, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

6660. Sváteční nálada
Dražba ukončena:01.12.2016 20:19:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč