Milotová

27513. Bílý míč

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x18 cm. Signováno vlevo dole Milotová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč