Milouš Klíma - Zeleninové zátiší

Olej na kartonu, 42x60 cm, signováno vpravo dole M. Klíma, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1924 - 2001
Narodil se v Březových Horách u Příbrami. Malbu studoval u Oskara Brázdy a v šedesátých letech absolvoval kurz figurativní kresby v Chomutově. Náměty ke své tvorbě čerpá v Krušnohoří.

7167. Zeleninové zátiší
Dražba ukončena:26.01.2017 19:20:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč