Miroslav Kaufman - Soubor 6- ti prací

1x kombinovaná technika, 5x grafický list, rozměry od 21x14 cm do 45x35 cm.
Grafické listy signovány Mirek Kaufman, Kombinovaná technika signováno M. Kaufman 94, volné listy.

Pozn.: U jednoho grafického listu papír v krajích poškozen.

o autorovi: Narodil se v Žatci roku 1963. Studoval AVU v Praze a v Paříži na École nationale supérieure des beaux-arts. Studijní pobyty absolvoval ve Francii a Švýcarsku. Kromě malby se věnuje i fotografii a grafickému designu a tvorbě autorských knih.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

11659. Soubor 6- ti prací
Dražba ukončena:28.06.2017 18:53:15
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:6 000 Kč