Olej na sololitu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole M. Benešová. Rámováno.
Stav: Malba poškozena.
o autorovi: 1912 – 1991 Ilustrátorka, malířka. Studovala na ČVUT v Praze u profesorů Boudy a Blažíčka. Věnovala se ilustrátorství.