Miroslava Benešová - Černé stodoly na horách

Olej na sololitu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole M. Benešová. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1912 – 1991
Ilustrátorka, malířka. Studovala na ČVUT v Praze u profesorů Boudy a Blažíčka. Věnovala se ilustrátorství.

68833. Černé stodoly na horách
Dražba ukončena:25.11.2021 20:24:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.11.2021 20:19:38 468
1 000 Kč 14.11.2021 18:37:18 7011