Moise Kisling - Femme nue en buste

Nejdelší strana: 56 cm

Litografie, 35x26 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Kisling Paris 1936. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozn.: Slepotiskové razítko F. Kupka Paris. Limitovaná edice 20/20. Přiložen certifikát vydavatele díla. Art paper 250g

o autorovi: 1891 – 1953
Francouzský malíř polského původu.

vydraženo doporučujeme certifikát
83309. Femme nue en buste
Dražba ukončena:14.09.2022 20:24:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč