Nejdelší strana: 56 cm
Litografie, 35x26 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Kisling Paris 1936. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Pozn.: Slepotiskové razítko F. Kupka Paris. Limitovaná edice 20/20. Přiložen certifikát vydavatele díla. Art paper 250g
o autorovi: 1891 – 1953
Francouzský malíř polského původu.