monogramováno JP - Muzikanti

Olej na plátně, 68x94 cm, monogramováno vlevo dole JP 78, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

monogramováno JP
5675. Muzikanti
Dražba ukončena:29.09.2016 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč