monogramováno FS - Loďka na jezeře

Olej na plátně, 65x95 cm. Monogramováno FS Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

monogramováno FS
42423. Loďka na jezeře
Dražba ukončena:26.03.2020 19:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč