monogramováno J.B.

307322. Kostelík v krajině

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole J.B. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 2 hodin

konec dražby: 16.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 15.01.2021 16:00:00 2918