monogramováno J.M. - Anděl a netvor

Olej na plátně fixovaný na kartonu. 24x18 cm. Monogramováno vlevo dole J.M. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno J.M.
300048. Anděl a netvor
Dražba ukončena:12.08.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč