monogramováno J.M. - Lesní zátiší

Olej na plátně, 70x40 cm. Monogramováno vpravo dole J. M. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

monogramováno J.M.
83643. Lesní zátiší
Dražba ukončena:11.09.2022 20:52:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč