monogramováno K.P. - Zima u potoka

Olej na plátně, 45x55 cm. Monogramováno vlevo dole K.P. 69. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno K.P.
304528. Zima u potoka
Dražba ukončena:21.04.2020 20:16:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč