monogramováno MA?1908 - Práce s obuví

Olej na plátně. 31x22 cm. Monogramováno vpravo dole MA?1908. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Rám mírně poškozen.

monogramováno MA?1908
302553. Práce s obuví
Dražba ukončena:08.12.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč