Monogramováno M.A.B - Sedlák s býkem

Olej na kartonu, 22x29 cm. Monogramováno vpravo dole M.A.B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Monogramováno M.A.B
305015. Sedlák s býkem
Dražba ukončena:01.06.2020 20:24:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč