monogramováno MB - Pastýř

Olej na překližce, 52x52 cm. Monogramováno vpravo dole M. B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno MB
75894. Pastýř
Dražba ukončena:27.04.2022 23:03:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč