monogramováno nečitelně - Dáma s náhrdelníkem

Olej na kartonu. 85x52 cm Monogramováno vpravo dole. Datováno 29. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
37869. Dáma s náhrdelníkem
Dražba ukončena:27.11.2019 19:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč