monogramováno nečitelně - Dáma v interiéru

Olej na plátně, 43x33 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 22. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

monogramováno nečitelně
113984. Dáma v interiéru
Dražba ukončena:07.04.2024 21:27:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč