monogramováno nečitelně - Helsingör

Olej na dřevě, 27x42 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

monogramováno nečitelně
76061. Helsingör
Dražba ukončena:28.04.2022 22:32:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč