monogramováno nečitelně - Holandská krajina

Olej na plátně, 57x77 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 96 cm

monogramováno nečitelně
108305. Holandská krajina
Dražba ukončena:31.01.2024 21:33:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč