Olej na plátně, 85x66 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně, datováno 35. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Portrét maloval žák Švabiského, a dílo pochází z rodiny zvěčněné dámy.