monogramováno nečitelně - Zátiší s vázou a ovocem

Olej na kartonu, 60x80 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 89 cm

monogramováno nečitelně
114488. Zátiší s vázou a ovocem
Dražba ukončena:14.04.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč