monogramováno - Dívka s králíčkem

Olej na plátně, 49x38 cm, monogramováno vlevo uprostřed, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. V minulosti restaurováno.

monogramováno
13578. Dívka s králíčkem
Dražba ukončena:25.10.2017 20:47:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč