monogramováno - Krásná cikánka

Olej na plátně, 60x45 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

monogramováno
110346. Krásná cikánka
Dražba ukončena:28.01.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč