monogramováno - Vynálezy

Akvarel, 29x20 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno
53519. Vynálezy
Dražba ukončena:16.12.2020 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč