Moravec - Uhelný trh, ráno

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Moravec. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

22735. Uhelný trh, ráno
Dražba ukončena:27.09.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč