Moser - Sada 7- mi sklenic

Čiré sklo, brus, výška: 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser
301752. Sada 7- mi sklenic
Dražba ukončena:27.10.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč