František Motyčka ml. - Hrad

Olej na plátně, 41x47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1932, rám.

Pozn.:Rám poškozen, malba poškozena, plátno uvolněno.

1240. Hrad
Dražba ukončena:02.06.2014 21:46:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 02.06.2014 21:41:58 292