Německo 1. pol. 20. stol. - Šlechtic na koni

Porcelán, výška 33 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 1. pol. 20. stol.
55457. Šlechtic na koni
Dražba ukončena:03.03.2021 19:57:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč