nesignováno - Dívčí akt u stromu

Olej na kartonu, 39x30 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: V malbě staré retuše. Krakeláž.

nesignováno
914. Dívčí akt u stromu
Dražba ukončena:29.01.2014 21:01:46
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:12 050 Kč