nesignováno - Dívka v námořnickém obleku

Olej na kartonu, 60x44 cm, rám.

Zajímavý pozdněsecesní dobový portrét.

nesignováno
885. Dívka v námořnickém obleku
Dražba ukončena:29.01.2014 20:24:47
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 300 Kč

1 300 Kč 29.01.2014 20:24:47 256
1 200 Kč 29.01.2014 20:19:54 279