nesignováno - Braň pravdu

Litina, 22x10 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
6979. Braň pravdu
Dražba ukončena:25.01.2017 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč