nesignováno - Lesní interiér

Kombinovaná technika na papíře, 43x60 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
2499. Lesní interiér
Dražba ukončena:28.05.2015 21:27:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč