nesignováno - Soubor 8-mi litografií, barevných reprodukcí a fotografií

Portréty císaře Fr. Josefa I., císařovny Alžběty a císaře Karla, volné listy.

Pozn.: Většina poškozena.

nesignováno
2451. Soubor 8-mi litografií, barevných reprodukcí a fotografií
Dražba ukončena:28.05.2015 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč