nesignováno - Zima ve městě

Olej na kartonu, 26x36 cm, nesignováno, rám.

nesignováno
6905. Zima ve městě
Dražba ukončena:25.01.2017 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč