MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 26x36 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
6905. Zima ve městě
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
206
2 600 Kč
limit (25.01.2017 14:31:33)
1498
2 600 Kč
43
2 500 Kč
limit (25.01.2017 14:31:30)
1498
2 400 Kč
43
2 300 Kč
limit (25.01.2017 14:31:27)
1498
2 200 Kč
43
2 100 Kč
limit (25.01.2017 14:31:23)
1498
2 000 Kč
43
1 900 Kč
limit (25.01.2017 14:31:18)
1498
1 800 Kč
43
1 700 Kč
limit (25.01.2017 14:31:12)
1498
1 600 Kč
43
1 500 Kč
limit (25.01.2017 14:31:05)
1498
1 400 Kč
43
1 300 Kč
1498
1 200 Kč
148
1 100 Kč
238
1 000 Kč
148
900 Kč
238
800 Kč
148
700 Kč
683
600 Kč
238
500 Kč
683