Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století) - V horách

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století)
82662. V horách
Dražba ukončena:01.09.2022 22:27:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč