nesignováno - Akt z Asie

Pastel, 50x40 cm. Nesignováno. Rám,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
301052. Akt z Asie
Dražba ukončena:28.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč